Başarılarıyla gurur duyduğumuz öğrencimiz Selçuk Sergek 2015 yılında Almanya’nın HTW Berlin Üniverstisi’nde girdiği sınavları kazanarak; Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümünü kazanmıştı. Bu sene yaptığı tasarım projesini bizimle paylaştı. Kendisini kutlar, başarılarının devamını dileriz.

Rüya Avcısı Sanat Eğitim Merkezi her yıl öğrencileriyle başarı hikayeleri yazmaya devam etmektedir!

Sizin veya çocuğunuzun böyle büyük hayalleri varsa yardımcı olmak isteriz. Yurtdışı Eğitim Portfolyo Hazırlığında Doğru Adres! İşinizi Şansa Bırakmayın!

Yurtdışı eğitim konusunda, öğrencilere, velilere ve ihtiyaçları ve istekleri doğrultusunda, en yüksek kalitede kişisel ve profesyonel portfolyo hizmeti sunmaktır. Hizmette kaliteyi esas alan kurumumuz, dünyanın dört bir yanında ki geniş eğitim yelpazesiyle öğrencilere farklı dünyalara açılan fırsatlar sunmaktadır.

Dünyanın en kaliteli ve tanınır endüstri ürünleri, mimarlık, moda ve güzel sanatlar üniversitelerine “güvenilir ve kaliteli hizmet” ilkesinden taviz vermeden, yurtdışında eğitim almak isteyenlere hizmet vermekteyiz.

Eğitimin en verimli ve güncel halini size sunmak vizyonumuzun temel parçasıdır.

Temel Sanat eğitimi ve ardından öğrencilerimize yaptırdığımız portfolyo çalışması sonucu dünyanın en iyi üniversitelerinde okuyabilirsiniz. Yurtdışına öğrenci göndermekten gurur duyuyoruz. Sizin veya çocuğunuzun büyük hayalleri varsa yardımcı olmak isteriz.

Yurtdışı Eğitim Portfolyo Hazırlığında Doğru Adres! İşinizi Şansa Bırakmayın!

http://ruyaavcisi.com/yurtdiisi-egitim/

(0212) 801 03 57