Herkesin içinde çocukluğundan beri uğraşmak istediği bir sanat dalı vardır.

Fakat hayat telaşından, hep içimizde kalmıştır. Hiçbir şey için geç değil!

Bir yandan günlük işlerinizle ilgilenip bir yandan resim yeteneğinizi geliştirebilirsiniz. Resim yapmak güzel bir hobi; rahatlatıyor, mutlu ediyor, geniş bir bakış açısı sağlıyor. İnsan, yaşamında heba etmek zorunda kaldığı onca zaman yanında, resim yaptığı saatleri kendine ayırmış, verimli geçirmiş hissediyor. En önemlisi de bir şeyler ortaya çıkarmanın verdiği tatmin.

Çalışan ama sanata vakit ayırmak isteyen, kendisine farklı bir bakış açısı katmak için sanata ilgi duyan ve hobilerini geliştirmek isteyen herkese açık olan kurslarımızda size uygun programı bulacaksınız.

Bu bağlamda belli bir çalışma disiplini izleyerek bir yandan uygulamalı olarak yapılan desen çalışmaları ve boya çalışmalarının yanı sıra diğer yandan atölye geleneğine bağlı olarak yürütülen resim eğitimi ve kavramsal olarak verilen sanat tarihi dersleri ile birlikte yoğun bir biçimde sürmektedir.

Sanatsever dostlarımız kurs boyunca; karakalem, kuruboya, pastel, yağlı boya, sulu boya gibi bir çok teknik deneyip; estetik, renk değerleri, perspektif kurallarını öğrenip natürmord, obje ve röprodüksiyon çalışmaları ile tanışmış olacaklar.

Resim öğrenmek, yeteneğimi keşfetmek istiyorum diyen her yaşta herkesi bekliyoruz.

hadimkoy_cocuk_resim_kursu_ruya_avcisi_cizim_kursu_-4 ispartakule_cocuk_resim_kursu_ruya_avcisi_cizim_kursu_-10 ispartakule_cocuk_resim_kursu_ruya_avcisi_cizim_kursu_-9 ispartakule_cocuk_resim_kursu_ruya_avcisi_cizim_kursu_-8 ispartakule_cocuk_resim_kursu_ruya_avcisi_cizim_kursu_-7 ispartakule_cocuk_resim_kursu_ruya_avcisi_cizim_kursu_-6 ispartakule_cocuk_resim_kursu_ruya_avcisi_cizim_kursu_-5 ispartakule_cocuk_resim_kursu_ruya_avcisi_cizim_kursu_-4 ispartakule_cocuk_resim_kursu_ruya_avcisi_cizim_kursu_-3 ispartakule_cocuk_resim_kursu_ruya_avcisi_cizim_kursu_-2 ispartakule_cocuk_resim_kursu_ruya_avcisi_cizim_kursu_-1 hadimkoy_cocuk_resim_kursu_ruya_avcisi_cizim_kursu_-10 hadimkoy_cocuk_resim_kursu_ruya_avcisi_cizim_kursu_-9 hadimkoy_cocuk_resim_kursu_ruya_avcisi_cizim_kursu_-8 hadimkoy_cocuk_resim_kursu_ruya_avcisi_cizim_kursu_-7 hadimkoy_cocuk_resim_kursu_ruya_avcisi_cizim_kursu_-6 hadimkoy_cocuk_resim_kursu_ruya_avcisi_cizim_kursu_-5