Tekstil ve Moda Tasarımı Bölümünü okumak mı istiyorsunuz. Sınavlara bizimle güvenle hazırlanabilirsiniz.

Bu bölüm; tekstil, hazır giyim ve moda sektörüne çağdaş, yaratıcı ve özgün tasarımlar üretebilen, modayı oluşturabilecek öncü fikirleri değerlendirebilen, malzemeyi ve üretim tekniklerini bilen tasarımcılar yetiştirmeyi amaçlar.

Rüya Avcısı Sanat Eğitim Merkezi Güzel Sanatlara Hazırlık sınavlarına hazırlanan tüm branş öğrencilerinin kişisel özelliklerini ve yeteneklerini geliştirebilmelerini, biçim, renk, malzeme, yapı, işlev ilişkilerini kurarak kişiliklerine uygun sentezlerle yaratıcı ve özgün karakterlerini ortaya çıkarmalarını amaçlar. Bu da başarıyı sağlar.

Bizden alacağınız pratik ve teorik eğitim ile kendinize şaşıracaksınız. Düşündüklerinizi hayata geçirme vakti geldi diyorsanız buyrun gelin.

Yurtiçi ve yurtdışı tüm üniversitelere giriş portfolyoları hazırlanmasını sağlarız. Hayallerinizi ertelemeyin, doğru adrese bekleriz.

Eğitim programımız:

Yaratıcılık
Temel çizim teknikleri (Karakalem / Perspektif/ Oran Orantı)
Model figür uygulama ve insan silüet çizim teknikleri
Moda çizim teknikleri
Artistik tasarım teknikleri
Storyboard oluşturma teknikleri ve projeleri
Genel Kumaş Bilgisi – Desen ve Doku çalışmaları
Desen tasarımı
Koleksiyon oluşturma teknikleri
Portfolyo yönetimi
Bilgisayarlı Tasarım (Photoshop ve Illustrator)

guzel_sanatlara_hazirlik_resim_kursu_ruya_avcisi_cizim_kursu_156 guzel_sanatlara_hazirlik_resim_kursu_ruya_avcisi_cizim_kursu_151 guzel_sanatlara_hazirlik_resim_kursu_ruya_avcisi_cizim_kursu_157 guzel_sanatlara_hazirlik_resim_kursu_ruya_avcisi_cizim_kursu_150 guzel_sanatlara_hazirlik_resim_kursu_ruya_avcisi_cizim_kursu_152 guzel_sanatlara_hazirlik_resim_kursu_ruya_avcisi_cizim_kursu_140 guzel_sanatlara_hazirlik_resim_kursu_ruya_avcisi_cizim_kursu_117 guzel_sanatlara_hazirlik_resim_kursu_ruya_avcisi_cizim_kursu_100