Güzel Sanatlara Hazırlık Öğrencileri! Sanat Merkezimize gelin, hem yeteneğinizi değerlendirelim, hem de okumak istediğiniz bölümleri kazanmanızı sağlayalım.

Devlet ve Vakıf Üniversitelerinin Güzel Sanatlar Fakültelerine hazırlanarak derecelerle ve burslarla kazanabilirsiniz. Herhangi bir puan türünden ÖSS 160 puan ve yukarısını alabilen herkes sınavlara girebiliyor!

Mimarlık ve Güzel Sanatlar Fakültelerine veya Güzel Sanatlar Liselerine hazırlık öğrencilerimiz için; tecrübe, bilgi ve tasarım gücü bizde var!

Rüya Avcısı Sanat Eğitim Merkezi’nin misyonu; akademik bir üslup ve hümanist bir yaklaşımla öğrencilerini yetişkin bir birey olarak benimseyip, üniversite ve sonrası sanatsal formasyonlarının temelini oluşturacak olan gerekli desen eğitimi ve sanat tarihi bilgisini vermek, günümüz sanat ortamının sorunlarına eğitimiyle yanıt verebilecek üretken, yaratıcı ve özgün bireyler yetiştirmektir.

Sanat eğitimi, yaratıcılık eyleminin ön planda tutulduğu, bireyin kişisel gelişimi ve eğilimleri paralelinde yönlendiren, temel amacı, kendini sanatsal yollarla ifade edebilen “görmeyi” sorgulamayı bilen, kavramlar üzerinden sentez kurabilen ve kültürel yönden donanımlı bireyler yetiştirmektir.

Bu süreçte öğrenci özgün bir birey olarak; Plastik Sanatlar alanında farklı disiplinleri ve değişik üslupları tanıyarak kendisi için en uygun alanı keşfedip çalışmalarını belirlediği bu bölüme yönelik ürettiği işlerle sürdürür.

İstediğiniz okulları kazanmak için varım diyorsanız, buyurun.

Güzel Sanatlara Hazırlık Kursu Yeni Dönem Kayıtlarımız Başlamıştır.

www.ruyaavcisi.com              Tel: (0212) 801 03 57

 

BU YAZININ ÜZERİNE BASARAK EĞİTİM VE TANITIM FİLMLERİMİZİ İZLEYEBİLİRSİNİZ !

KURUCULARIMIZ HAKKINDA

Filiz Çağatay

Kreatif Direktör – Yönetmen

Eşi Ubeyt Çağatay ile birlikte Rüya Avcısı Sanat Eğitim Merkezini kurmuştur.

Avcılar ve Bahçeşehirde şubeleri bulunan Rüya Avcısı Sanat Eğitim Merkezi’nde Eğitim ve Sanat faaliyetlerine devam etmektedir.

Ubeyt Çağatay

Kreatif Direktör – Yönetmen

Avcılar ve Bahçeşehirde şubeleri bulunan Rüya Avcısı Sanat Eğitim Merkezi’nde Eğitim ve Sanat faaliyetlerine devam etmektedir.

Mimar Sinan Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi’nde lisans ve ardından Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Bölümü’nde Yüksek Lisans eğitimini tamamlamıştır.

Show TV’nin kurucu ve fikir ekibinde Görsel Yönetmen olarak televizyonculuğu başlamış ardından Star TV, ATV, Cine5 kanallarında Görsel Yönetmenlik, Kreatif Direktörlük, Tanıtım Müdürlüğü görevlerinde bulunmuştur.

Link Multimedya’da Kreatif Direktörlük olarak çalışmıştır. T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı adına Türk Hava Yolları seferlerinde gösterilmek üzere Türkiye Tanıtım Belgesellerinin yönetmenliği ve yapımını gerçekleştirmiştir. Bazıları; Mevlana, Zamanın Peşinde, Kapadokya, Harem, Sultanahmet, Prens Adaları, Hisarlar, Safranbolu, “İstanbulu Dinliyorum” Orhan Veli, Zamanın Ülkesi, Harmony, İstanbul… Bir Güvercinin Kanadında, Denizin Oğulları, Türk Halısı, Alanya dır.  Ayrıca Doğuş Holding, Aria, Beymen, Algida, Aygaz, Eczacıbaşı Holding, Petrol Ofisi vs. firmaların multimedia, tanıtım ve reklam filmleri, 2008 İstanbul Olimpiyatlara aday ülke sebebiyle jürinin izlediği “Welcome” tanıtım filmi yönetmenliği ve yapımı.

Kurucusu olduğu; Artistik Hizmetler Ltd.Şti.’de  2002 yılından bugüne; Erdemir, Linde Gaz, Deulcom International, Petrol Ofisi, Lider Holding, Orhan Gencebay, ATV, BJK TV, BJK Sigorta,  Fashion TV, Petek Banyo, Aba Banyo, Orka Banyo, Actavis, Sardunya Evleri, Aytek Ahşap, Cemil Usta, B.O.S., Botersan, Öpçin Group, Denizden, DEN-MAR Yatçılık, Smart Soğutma, Gerçek Kozmetik, Golden Rose, Avon TYRE, Caprice Palace, Portakal Ahşap, Sadece Zeytin, Daphne HILL, Citroen Mersa, Talos Tekstil, Temteks, Tisan Mekanik, Duman Grubu, Reçber Kablo, Regal, Rondinella Pizza, Roza Fermuar, İlsan Hexal, Mustafa Nevzat İlaç, StyleWOOD, SCHIEDER- Ayancık, Marmara Üniversitesi, Nokta Dergisi, Altermak, Çağatay Sanat, Radyo Spor, Akademi Bilgi, Berk Laminat, BAY Group, ERISSMAN, İstanbul Elektrostatik gibi firmalara hizmet verdiler.

Halen Ortadoğu ve Asya da başta Dubai, Özbekistan, Azerbaycan ve Afganistan olmak üzere yurtdışı ve yurtiçi firmalara Ajans, Film Prodüksiyon ve dijital medya hizmetlerine devam etmektedir.

(2002 – 2014)  www.artistikhizmetler.com