Filiz Çağatay

Kreatif Direktör – Yönetmen

Eşi Ubeyt Çağatay ile birlikte Rüya Avcısı Sanat Eğitim Merkezini kurmuştur.

Avcılar ve Bahçeşehirde şubeleri bulunan Rüya Avcısı Sanat Eğitim Merkezi’nde Eğitim ve Sanat faaliyetlerine devam etmektedir.

 

UBEYT ÇAĞATAY
Kreatif Direktör – Yönetmen

Mimar Sinan Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi’nde lisans ve ardından Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Bölümü’nde Yüksek Lisans eğitimini tamamlamıştır.

Show TV’nin kurucu ve fikir ekibinde Görsel Yönetmen olarak televizyonculuğu başlamış ardından Star TV, ATV, Cine5 kanallarında Görsel Yönetmenlik, Kreatif Direktörlük, Tanıtım Müdürlüğü görevlerinde bulunmuştur.

Link Multimedya’da Kreatif Direktörlük olarak çalışmıştır. T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı adına Türk Hava Yolları seferlerinde gösterilmek üzere Türkiye Tanıtım Belgesellerinin yönetmenliği ve yapımını gerçekleştirmiştir. Bazıları; Mevlana, Zamanın Peşinde, Kapadokya, Harem, Sultanahmet, Prens Adaları, Hisarlar, Safranbolu, “İstanbulu Dinliyorum” Orhan Veli, Zamanın Ülkesi, Harmony, İstanbul… Bir Güvercinin Kanadında, Denizin Oğulları, Türk Halısı, Alanya vs.

Sanat faaliyetlerinin yanında,  kurucusu olduğu Artistik Hizmetler Medya Ltd. Şti.’de; Film Prodüksiyon, Reklam Ajansı ve Dijital Medya çalışmalarına da devam etmektedir. (2002 – 2015)

UBEYT ÇAĞATAY HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN:

www.artistikhizmetler.com

ubeyt_cagatay_ruya_avcisi_guzel_sanatlara_hazirlik_resim_kursu_01