Herkes Güzel Resim Çizebilir mi? Yetenek Gerekli mi?

Evet, isteyen herkes doğru bir eğitimle güzel resim çizebilir. Yeteneksiz insan yoktur, eğitimsiz insan vardır. İyi bir resim eğitimiyle siz de aklınızdakileri veya gördüklerinizi kağıda en iyi şekilde dökebilirsiniz.

Siz de tablolara bakıp ” vay be, keşke ben de yapabilsem” diyenlerden misiniz? Ya da karakalem portlerele bakıp “insanlarda ne yetenek var, ben çöp adam bile çizemem” diyenlerden mi? Üzülmeyi bi kenara bırakın, artık siz de hayranlık uyandıran resimler çizebilirsiniz!

Biz Rüya Avcısı Sanat Eğitim Merkezi resim kursumuzda, öğrencilerimize içlerindeki yeteneği keşfetme ve geliştirme imkanı tanıyoruz. Resim kurslarımıza gelirken harikalar yaratmanız gerekemez, 7den 70e kalem tutabilen herkes Resim Kurslarımız sayesinde hayalini kurdukları resimleri çizebilir, harika yağlı boya tablolar yapabilirler. Tek koşumuz var, kararlı olmak.

Birebir verdiğimiz özel dersler sayesinde farklı yetenekleri olan öğrencileri, farklı biçimlerde eğiterek maksimum düzeyde faydalanmalarını sağlıyoruz. Böylece “bende hiç yetenek yok, acaba yapabilir miyim?” şüphesini ortadan kaldırıyoruz. Cevap basit, sizde yetenek var, ve evet yapabilirsiniz.

Temel çizgi egzersizlerinden karmaşık yapılı boya çalışmalarına, markör tekniklerinden, sulu boyaya aklınıza ne gelirse merak ettiğiniz konu ve çalışma alanlarında sizlere yardımcı olabilmek için çalışıyoruz. Resim kurslarımızdaki özel eğitim, esnek saatler ve etüt imkanları sayesinde de hobinizi işkence haline getirmiyor, aksine aldığınız keyfi arttırıyoruz.

Unutmayın Rüya Avcısı Sanat Eğitim Merkezi hamurunda sanat olan, kalabalık bir ailedir. Sizleri de bu ailenin bir ferdi olarak görmekten mutluluk duyacağız.

ubeyt_çağatay_sanat_bahçeşehir_bakırköy_güzel_sanatlara_hazırlık_çizim_resim_kursu_01 ubeyt_çağatay_sanat_bahçeşehir_bakırköy_güzel_sanatlara_hazırlık_çizim_resim_kursu_06 ubeyt_çağatay_sanat_bahçeşehir_bakırköy_güzel_sanatlara_hazırlık_çizim_resim_kursu_05 ubeyt_çağatay_sanat_bahçeşehir_bakırköy_güzel_sanatlara_hazırlık_çizim_resim_kursu_04 ubeyt_çağatay_sanat_bahçeşehir_bakırköy_güzel_sanatlara_hazırlık_çizim_resim_kursu_02ubeyt_çağatay_sanat_bahçeşehir_bakırköy_güzel_sanatlara_hazırlık_çizim_resim_kursu_01