Kasım 2016 – Vakıf Emeklilik Kumbara Tasarımı Resim Yarışması sonuçlandı!

Çocuklar, tasarruf bilincini resimlere yansıttı…

Bu yıl ikincisi düzenlenen Kumbara Tasarımı Resim Yarışması’nın sonuçları açıklandı. Birinciliği Esenyurt Özel Uğur İlkokulu’ndan Naz Mısır kazandı. Dereceye giren çocuklar, çizdikleri resimlerle tasarruf ve birikim yapmanın en güzel örneklerini sundu. Kazanan yarışmacılara bisiklet ve scooter hediye edilecek.

Vakıf Emeklilik tarafından çocuklarda “tasarruf” bilincini oluşturmak amacıyla bu yıl ikincisi düzenlenen “Kumbara Tasarımı Resim Yarışması” nın sonuçları açıklandı. Geçtiğimiz yıl belirlenen 11 ilde yapılan yarışma, yoğun ilgi nedeniyle Türkiye genelinde gerçekleştirildi.

Yarışmanın birinciliğini İstanbul Esenyurt Özel Uğur İlkokulu’ndan Naz Mısır kazandı. Rüya Avcısı Sanat Eğitim Merkezi olarak yetenekli öğrencimizi kutlar, başarılarının devamını dileriz.

Yarışmaya, hayalindeki kumbarayı çizmek isteyen 7-10 yaş arası 3 bin 17 ilkokul öğrencisi katıldı. Vakıf Emeklilik projeyle, gelecek nesillerin büyüdüklerinde kendi tasarruflarına ve ülkemizin tasarruflarına yön verebilmesi için bir farkındalık oluşturmayı hedefliyor.

cocuk_resim_kursu_ruya_avcisi_cizim_kursu_01 cocuk_resim_kursu_ruya_avcisi_cizim_kursu_02 vakif_emeklilik_kumbara_tasarim_yarismasi_kazanan_2016_cocuk_resim_kursu_ruya_avcisi_cizim_kursu_03 vakif_emeklilik_kumbara_tasarim_yarismasi_kazanan_2016_cocuk_resim_kursu_ruya_avcisi_cizim_kursu_04