Rüya Avcısı Sanat Eğitim Merkezi her yıl öğrencileriyle başarı hikayeleri yazmaya devam etmektedir!

Öğrencimiz “Aleyna Akteke” University of Westminster (İngiltere) Mimarlık bölümünü kazandı! Temel Sanat eğitimi ve ardından öğrencimize yaptırdığımız portfolyo çalışması sonucu dünyanın en iyi üniversitelerinden biri olan İngiltere’deki University of Westminster Mimarlık bölümüne öğrenci göndermekten gurur duyuyoruz. Sizin veya çocuğunuzun böyle büyük hayalleri varsa yardımcı olmak isteriz. Yurtdışı Eğitim Portfolyo Hazırlığında Doğru Adres! İşinizi Şansa Bırakmayın!

Yurtdışı eğitim konusunda, öğrencilere, velilere ve ihtiyaçları ve istekleri doğrultusunda, en yüksek kalitede kişisel ve profesyonel portfolyo hizmeti sunmaktır. Hizmette kaliteyi esas alan kurumumuz, dünyanın dört bir yanında ki geniş eğitim yelpazesiyle öğrencilere farklı dünyalara açılan fırsatlar sunmaktadır.

Dünyanın en kaliteli ve tanınır mimarlık, moda ve güzel sanatlar üniversitelerine “güvenilir ve kaliteli hizmet” ilkesinden taviz vermeden, yurtdışında eğitim almak isteyenlere hizmet vermekteyiz.

Eğitimin en verimli ve güncel halini size sunmak vizyonumuzun temel parçasıdır.

Temel Sanat eğitimi ve ardından öğrencilerimize yaptırdığımız portfolyo çalışması sonucu dünyanın en iyi üniversitelerinde okuyabilirsiniz. Yurtdışına öğrenci göndermekten gurur duyuyoruz. Sizin veya çocuğunuzun büyük hayalleri varsa yardımcı olmak isteriz.

Yurtdışı Eğitim Portfolyo Hazırlığında Doğru Adres! İşinizi Şansa Bırakmayın!