Resim çizmek zor mu?

Kesinlikle imkansız değil, doğru bir eğitimle kısa sürede bunu başaracağınızdan emin olabilirsiniz. Doğuştan yetenek diye bir şey yoktur ! Yetenek tamamıyla çok çalışmayla, yani çok egzersizle olur. Yetenek tesadüf değildir, emektir!

 

Dersleriniz birebir mi?

Derslerimiz grup içinde birebirdir. Yani her öğrencinin müfredatı kişiye özeldir. Kimse kimseyi beklemiyor. Herkes kendi hızına göre öğreniyor.

 

Ne kadar zamanda çizmeyi öğrenirim?

Eğitime başladığınız 2. haftadan itibaren çizmeye başlarsınız. Başlangıç ile hakim olmanız 3-6 ay sürecektir. Elbette bu süre sonunda tam anlamıyla hakim olmanız garanti edilemez bu tamamıyla sizin çaba ve gayretinizle doğru orantılıdır.

 

Eğitimciler kimlerdir?

Rüya Avcısı Sanat Eğitim Merkezi eğitimcileri, Merkezimiz haricinde hiçbir özel kurumda ders vermeyen kendi alanlarının sertifika ve diplomasına sahip profesyonel akademisyenlerdir. Tüm eğitmenlerimiz pedagojik formasyonu yapmıştır.

 

Size neden güvenmeliyim?

Rüya Avcısı Sanat Eğitim Merkezi 20 yıldır İstanbul’un birçok ilçesinde hizmet veren bir kurumdur ve Artistik Hizmetler Eğitim Ltd. Şti.’ye bağlıdır. Bu güne kadar hizmet verdiğimiz öğrencilerimizin hiç biriyle itilaflı duruma düşmemekle birlikte vaad edilen tüm söylemleri yerine getirmiştir . Profesyonel eğitmen kadromuz bunun en önemli detayıdır .

 

Kayıt olmam için ne gibi şartlarınız var?

7 yaşından itibaren tüm öğrenciler kabul ediyoruz. Kayıt olmak için 18 yaşının altındaki kişiler kesinlikle bir yetişkinle kayıt yaptırmak durumundadır.

 

Kayıt için hangi evraklar gerekir?

T.C. vatandaşı olanlar için T.C. numarası ve kişisel bilgiler, diğer uyruklu olanlar için PASAPORT numarası ve kişisel bilgiler yeterli olacaktır.

 

Kayıt sırasında senet yada sözleşme imzalayacak mıyım?

Hayır, kursumuzda aylık ödeme alınmaktadır, ve kayıt yenileme tamamıyla öğrencinin devam etme kararına bağlıdır.

 

Derse ne tür malzeme almam gerekiyor?

Derslere başlamadan alacağınız malzemeler tarafımızdan size bildirilecek.

 

Kursunuza toplu taşıma ile gelebilir miyim?

Evet, kursumuz merkezi bir konumdadır. Metrobüs, otobüs ve minibüs dudaklarına 2 dakika yürüme mesafesindedir . Daha detaylı bilgi (0212) 801 03 57 numaramızı arayınız.