Güzel Sanatlar Fakültelerinde ve Liselerinde okumak, resim ve sanat yeteneğinizi keşfetmek istiyorsanız doğru adrestesiniz!

TYT’den 150 puan ve üzeri alan bütün öğrencilerin Üniversite kazanma şansı devam ediyor. Devlet ve Vakıf Üniversitelerini derece ve burslarla hatta ücretsiz olarak kazanın! Sevdiğiniz mesleği yapmak İstiyorsanız, Hemen Bizi Arayın!

Moda Tasarımı, Grafik Tasarımı, Çizgi Film Animasyon, Resim ve diğer dallarda eğitim vermekteyiz.

Kazanmak istediğiniz Üniversiteye TYT ile girme oranı 300 kişide 1 kişi iken, Güzel Sanatlar Fakültelerin de bu oran 3 kişide 1 kişi oluyor. Yani 3 kişiden 1’i hayalindeki mesleğe kavuşuyor!

Güzel Sanatlar Fakültelerine ve Liselerine hazırladığımız öğrencilerimizi %90 -%100 hayallerindeki bölümleri kazandırıyoruz!

Yurtdışında ki Üniversiteler Güzel Sanatlar ve Tasarım bölümlerine portfolyo değerlendirmesi yaparak öğrenci kabul etmektedirler. Yurtiçi ve yurtdışı tüm üniversitelere giriş portfolyoları hazırlanmasını sağlarız.

Derslerimiz birebir eğitim şeklindedir, kurs kayıtlarımız devamlıdır. Yetenek sınavı ile ilgili sorularınız için bizi arayabilir,

Atölyelerimizi ziyaret ederek programlarımız hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Hayallerinizi ertelemeyin, doğru adrese bekleriz!

Merhaba,

– Türkiye’de olmayan benzersiz Eğitim Modelimiz var!

– Hobi Resim Kursu değiliz. “Gerçek Sanat Eğitimi veriyoruz!”

– Konusunda uzman, tecrübeli ve yetenekli hocalardan uygun fiyatlara birebir özel dersler alıyorsunuz!

– Kredi kartından 4 – 5 aylık peşin çekimler yapmıyoruz!

– Senet imzalatmıyoruz!

 – Fazladan uzun uzun süren paket programlar yok! İhtiyacınıza göre ders süresi belirleniyor.

– Gruba bağlı değilsiniz, ders saatlerini kendiniz belirliyorsunuz!

– İstediğiniz zaman dersleri bırakabilir yada eğitime ara verebiliyorsunuz!

Bu kadar avantajı kaçırmayın, ZAMANINIZ, PARANIZ ve ÇABALARINIZ boşa gitmesin.

Rüya Avcısı Sanat Eğitim Merkezi

“Sanat Eğitimi ve Güzel Sanatlara Hazırlıkta Doğru Adres!” e Bekleriz.

(0212) 801 03 57

 

 

VİZYONUMUZ:

Gordon ( 1944 ), “ yaratıcılık öğrenilebilen, geliştirilebilen bir güçtür” der. O zaman okullarımıza çok büyük görevler düşer. Sanat eğitimi de salt görüleni yinelemek ya da hocanın kimliğinde gelişmek değil, öğrencinin bireysel ayrıcalıklarının çerçevesinde yeni, farklı yapıtlar yaratmasına, düşünceler üretmesine olanak tanımak gerekir. Yaratmak, yaratıcı yeti insan yaşamını, dünyayı değiştiren, geliştiren en önemli olgu. O halde okullarımızın baş tacı olmalı. Çünkü okulun misyonu da budur.

Yaratıcı eğitimin amacı , önceki kuşakların yaptıklarını yinelemek değil, bunların üzerine bir şeyler koyabilmek, tasarıya, yaratıcılığa, düşünmeye, özgünlüğe, meraka, buluşa, araştırmaya yöneliktir. Önüne konulanın ezberi değil, sorgulanması ve katılım önemlidir. Eğitimde, bu nedenle yaratıcı bireyin psikolojik özellikleri bilinmesi gerekir. Çünkü yaratıcılık eğitimle geliştirilebilir. Yaratıcılığı yüksek olan bireyler,

• Meraklıdırlar,
• Temel sorunlarla ilgilenirler,
• Özgürdürler,
• Enerjiktirler
• Espritüeldirler

Yaratıcılık söz konusu olduğunda yeni deneylere ve gerçeklere açık olmak gerekir. Yaratıcı düşünce tüm bilgileri kullanmak durumundadır. Dolayısıyla bilgiler, veriler çoğaltılıp yoğunlaştırılarak yaratıcılık artırılabilir, geliştirilebilir.

Bunun için öğrenciyi iyi tanımak gerekir. Bu bağlamda özellikle sanat eğitimi kitle eğitimi olarak gerçekleştirilemez. Bireysel eğitim söz konusu olmalıdır. Çünkü kitle eğitimi katılımsız ve öğrenciye dayatma şeklinde gerçekleşiyor. Nasıl bilim eğitimi denemelerle gerçekleştirilirse sanat eğitimi de araştırmalarla bir konunun varyasyonları üretilerek gerçekleştirilmelidir. Tabii bu biraz da sabır işidir. Bir çalışma yapıp, ben yaptım oldu mantığı geçerli olamaz.

Ayrıca hiçbir zaman sanat eğitimi sınıfın dört duvarı içinde hapsedilemez. Gözlem zenginliği gereklidir. Duvarları, hatta ülke sınırlarını aşmak gerekir. Nasıl insandaki üzülmek, korkmak, kızgınlık, sevinmek gibi bazı duygular tüm dünyada aynı ise sanatta evrenseldir. O zaman her yere uzanmak, başka kültürlerle de kendi kimliğimizi yok etmeden zenginleşmek gerekir.