Devlet ve Vakıf Üniversitelerinin Güzel Sanatlar Fakültelerine hazırlanarak derecelerle ve burslarla kazanabilirsiniz.

Herhangi bir puan türünden ÖSS 160 puan ve yukarısını alabilen herkes sınavlara girebiliyor!

Mimarlık ve Güzel Sanatlar Fakültelerine veya Güzel Sanatlar Liselerine hazırlık öğrencilerimiz için; tecrübe, bilgi ve tasarım gücü bizde var!

Rüya Avcısı Sanat Eğitim Merkezi’nin misyonu; akademik bir üslup ve hümanist bir yaklaşımla öğrencilerini yetişkin bir birey olarak benimseyip, üniversite ve sonrası sanatsal formasyonlarının temelini oluşturacak olan gerekli desen eğitimi ve sanat tarihi bilgisini vermek, günümüz sanat ortamının sorunlarına eğitimiyle yanıt verebilecek üretken, yaratıcı ve özgün bireyler yetiştirmektir.

Sanat eğitimi, yaratıcılık eyleminin ön planda tutulduğu, bireyin kişisel gelişimi ve eğilimleri paralelinde yönlendiren, temel amacı, kendini sanatsal yollarla ifade edebilen “görmeyi” sorgulamayı bilen, kavramlar üzerinden sentez kurabilen ve kültürel yönden donanımlı bireyler yetiştirmektir.

Bu süreçte öğrenci özgün bir birey olarak; Plastik Sanatlar alanında farklı disiplinleri ve değişik üslupları tanıyarak kendisi için en uygun alanı keşfedip çalışmalarını belirlediği bu bölüme yönelik ürettiği işlerle sürdürür.

İstediğiniz okulları kazanmak için varım diyorsanız, buyurun.

guzel_sanatlara_hazirlik_resim_kursu_ruya_avcisi-4a guzel_sanatlara_hazirlik_resim_kursu_03 guzel_sanatlara_hazirlik_resim_kursu_02 guzel_sanatlara_hazirlik_resim_kursu_01