Sanat Atölyemiz; çağdaş, profesyonel, kendini sürekli yenileyen eğitim programı ile, yalnızca bir güzel sanatlara hazırlık kursu olmaktan öte;
çok yönlü olarak, sanatın değişik dallarından edinilen bilgilerin paylaşıldığı bir eğitim kurumudur.

Öğrencilerimizi  Mimar Sinan – Marmara, ve Vakıf üniversitelerinin güzel sanatlar fakültelerine (Yeditepe – Beykent – Okan – Doğuş Üniversitesi … %100 – %50 burslu olarak) hazırlıyoruz.

Atölyemizin eğitim anlayışı; öğrencilerimizin yeteneklerini, teknik bilgiler, çağdaş araçlar ve görsel doküman ile geliştirilerek, yaratıcılıklarının farkına varmalarını sağlamaktır.

Farklı eğitim teknikleri ile  öğrencilerin yatkın olduğu yöntemler belirlenir.

Yurtiçi – yurtdışı yetenek sınavları ve mülakatlarla öğrenci alan üniversiteler için hazırladıkları Portfolyo dosyasında her öğrencinin sadece çizim yaparak değil, çizgilere ruh katarak, kendi yaratıcı çizgisini oluşturması sağlanır. Doğal ve farlık bir sunum dosyası hazırlayarak kendilerini en iyi şekilde tanıtması sağlanır.

Güzel Sanatlar Fakültelerinde okumak, kendinizde veya çocuğunuzdaki resim ve sanat yeteneğini keşfetmek istiyorsanız doğru adrestesiniz.

ubeyt_cagatay_ruya_avcisi_guzel_sanatlara_hazirlik_resim_kursu_01 ubeyt_cagatay_ruya_avcisi_guzel_sanatlara_hazirlik_resim_kursu_04 ubeyt_cagatay_ruya_avcisi_guzel_sanatlara_hazirlik_resim_kursu_03