Bugün, dijital teknolojilerle belirlenen bilgi çağında, Grafik Tasarım, giderek popüler ve fonksiyonel bir sanat dalı haline gelmiş bulunmaktadır.

Grafik Tasarım Bölümü, grafik tasarımın üretim alanında yer alan logo, kurumsal kimlik, kitap, dergi, katalog, basın ilanı, ambalaj tasarımı, broşür, afiş, faaliyet raporu vb. ürünler birbirine eklemlenen elemanlardan meydana gelen tek bir projenin unsurları olarak ele alınır.

Grafik Tasarımı Ön Lisans Programı Mezunları, reklam ajansları, basın yayın kuruluşları, televizyon kanallarında görsel tasarımın kullanıldığı bütün alanlarda iş bulabilmektedirler. Ayrıca ulusal ve uluslararası düzeyde giderek büyüyen ticaret hacmi, piyasaya yönelik etkili tanıtım ihtiyacını günden güne artırmakta, Grafik Tasarımcıları için giderek genişleyen iş alanları oluşturmaktadır.

Eğitim Programımız:

Grafik tasarımında desteklemek ve öğrencilerin yaratıcı niteliklerini geliştirmek üzere programlanan derslerde resim ve/veya yazı elemanlarını kullanarak bir fikri en doğru biçimde görselleştirmeleri ve yeni görsel buluşlara yönelmeleri sağlanır. Dijital tasarımın çeşitli alanları da eğitim programında yer alır.

Rüya Avcısı Sanat Eğitim Merkezinin amacı, çağdaş ve etkin bir görsel dil yaratabilecek, toplumsal ve kültürel yapıdaki değişimleri izleyen, kavrayan ve sorgulayan bilinçli öğrenciler yetiştirerek Güzel Sanatlar sınavlarına hazırlamaktır.

Bizden alacağınız pratik ve teorik eğitim ile kendinize şaşıracaksınız. Düşündüklerinizi hayata geçirme vakti geldi diyorsanız buyrun gelin.

Güzel Sanatlar Fakülteleri Grafik Tasarım Bölümüne hazırlıkta doğru adres. Yurtiçi ve yurtdışı tüm üniversitelere giriş portfolyoları hazırlanmasını sağlarız. Hayallerinizi ertelemeyin, doğru adrese bekleriz.

bahcesehir_guzel_sanatlara_hazirlik_resim_kursu_ruya_avcisi_cizim_kursu bahcesehir_guzel_sanatlara_hazirlik_resim_kursu_ruya_avcisi_cizim_kursu beylikduzu_guzel_sanatlara_hazirlik_resim_kursu_ruya_avcisi_cizim_kursu guzel_sanatlara_hazirlik_resim_kursu_ruya_avcisi_cizim_kursu_134 guzel_sanatlara_hazirlik_resim_kursu_ruya_avcisi_cizim_kursu_121