Filiz Çağatay

Kreatif Direktör – Yönetmen

Eşi Ubeyt Çağatay ile birlikte Rüya Avcısı Sanat Eğitim Merkezini kurmuştur.

Rüya Avcısı Sanat Eğitim Merkezi’nde Eğitim ve Sanat faaliyetlerine devam etmektedir.

Ubeyt Çağatay

Kreatif Direktör – Yönetmen

Avcılar ve Bahçeşehirde şubeleri bulunan Rüya Avcısı Sanat Eğitim Merkezi’nde Eğitim ve Sanat faaliyetlerine devam etmektedir.

Mimar Sinan Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi’nde lisans ve ardından Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Bölümü’nde Yüksek Lisans eğitimini tamamlamıştır.

Show TV’nin kurucu ve fikir ekibinde Görsel Yönetmen olarak televizyonculuğu başlamış ardından Star TV, ATV, Cine5 kanallarında Görsel Yönetmenlik, Kreatif Direktörlük, Tanıtım Müdürlüğü görevlerinde bulunmuştur.

Link Multimedya’da Kreatif Direktörlük olarak çalışmıştır. T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı adına Türk Hava Yolları seferlerinde gösterilmek üzere Türkiye Tanıtım Belgesellerinin yönetmenliği ve yapımını gerçekleştirmiştir. Bazıları; Mevlana, Zamanın Peşinde, Kapadokya, Harem, Sultanahmet, Prens Adaları, Hisarlar, Safranbolu, “İstanbulu Dinliyorum” Orhan Veli, Zamanın Ülkesi, Harmony, İstanbul… Bir Güvercinin Kanadında, Denizin Oğulları, Türk Halısı, Alanya dır.  Ayrıca Doğuş Holding, Aria, Beymen, Algida, Aygaz, Eczacıbaşı Holding, Petrol Ofisi vs. firmaların multimedia, tanıtım ve reklam filmleri, 2008 İstanbul Olimpiyatlara aday ülke sebebiyle jürinin izlediği “Welcome” tanıtım filmi yönetmenliği ve yapımı.

Kurucusu olduğu; Artistik Hizmetler Ltd.Şti.’de  2002 yılından bugüne; Erdemir, Linde Gaz, Deulcom International, Petrol Ofisi, Lider Holding, Orhan Gencebay, ATV, BJK TV, BJK Sigorta,  Fashion TV, Petek Banyo, Aba Banyo, Orka Banyo, Actavis, Sardunya Evleri, Aytek Ahşap, Cemil Usta, B.O.S., Botersan, Öpçin Group, Denizden, DEN-MAR Yatçılık, Smart Soğutma, Gerçek Kozmetik, Golden Rose, Avon TYRE, Caprice Palace, Portakal Ahşap, Sadece Zeytin, Daphne HILL, Citroen Mersa, Talos Tekstil, Temteks, Tisan Mekanik, Duman Grubu, Reçber Kablo, Regal, Rondinella Pizza, Roza Fermuar, İlsan Hexal, Mustafa Nevzat İlaç, StyleWOOD, SCHIEDER- Ayancık, Marmara Üniversitesi, Nokta Dergisi, Altermak, Çağatay Sanat, Radyo Spor, Akademi Bilgi, Berk Laminat, BAY Group, ERISSMAN, İstanbul Elektrostatik gibi firmalara hizmet verdiler.

Halen Ortadoğu ve Asya da başta Dubai, Özbekistan, Azerbaycan ve Afganistan olmak üzere yurtdışı ve yurtiçi firmalara Ajans, Film Prodüksiyon ve dijital medya hizmetlerine devam etmektedir.

(2002 – 2018)  www.artistikhizmetler.com