Resim yapmak çocukların kalbine giden farklı bir yoldur ve Rüya Avcısı Sanat Eğitim Merkezi olarak daha güzel bir dünya için çocuklara hayallerini çizmenin yollarını gösteriyoruz. Geleceğimiz olan çocuklarımız bütün yaz boyunca sanat merkezimizde özgürce sanatla buluşacaklar.

GÜZEL SANATLAR FAKÜLTELERİNDE OKUMAK, KENDİNİZDE VEYA ÇOCUĞUNUZDAKİ RESİM VE SANAT YETENEĞİNİ KEŞFETMEK İSTİYORSANIZ DOĞRU ADRESTESİNİZ.

ubeyt_cagatay_sanat_bahcesehir_avcilar_beylikduzu_buyukcekmece_bakirkoy_gsf_hazirlik_ic_mimarlık_moda_tasarimi_cizim_resim_kursu_01 (2) ubeyt_cagatay_sanat_bahcesehir_avcilar_beylikduzu_buyukcekmece_bakirkoy_gsf_hazirlik_ic_mimarlık_moda_tasarimi_cizim_resim_kursu_01 (1) ubeyt_cagatay_sanat_bahcesehir_avcilar_beylikduzu_buyukcekmece_bakirkoy_gsf_hazirlik_ic_mimarlık_moda_tasarimi_cizim_resim_kursu_01 ubeyt_cagatay_sanat_bahcesehir_avcilar_beylikduzu_buyukcekmece_bakirkoy_gsf_hazirlik_ic_mimarlık_moda_tasarimi_cizim_resim_kursu_01 (3)ubeyt_cagatay_sanat_bahcesehir_avcilar_beylikduzu_buyukcekmece_bakirkoy_gsf_hazirlik_ic_mimarlık_moda_tasarimi_cizim_resim_kursu_01 (4)