Sanatsever velilerimiz, çocuklarınızın yeteneklerinin kaybolup gitmesine izin vermeyiniz. Rüya Avcısı Sanat Eğitim Merkezi, onların dışa vuramadıkları duygularını anlatmalarına yardımcı olurken, her türlü yeteneklerini de geliştirmektedir.

Renkli dünyalarını çeşitli faaliyetler ile doyuma ulaştırarak kişisel gelişimlerine olumlu katkılar sağlayalım; çünkü sanat ve eğitim olmadan yaşadığımız dünyanın güzelleşemeyeceğini iyi biliyoruz.

Çocuklarımız DİJİTAL ortamın sahte dünyasından sıyrılıp kendi yapabilirliklerini görerek kendilerine olan inançları ile hayata gerçek anlamda dokunabileceklerdir.

Hayatta öğrenmeleri gereken GENEL KÜLTÜRLE alakalı bilgiler de Rüya Avcısı Sanat Eğitim Merkezi’nin farklı bir çalışma disiplini ile çocuklara keyifli bir oyun formatında öğretilmektedir.

ubeyt_cagatay_sanat_bahcesehir_bakirkoy_guzel_sanatlara_hazirlik_cizim_resim_kursu_02ubeyt_cagatay_sanat_bahcesehir_bakirkoy_guzel_sanatlara_hazirlik_cizim_resim_kursu_03ubeyt_cagatay_sanat_bahcesehir_bakirkoy_guzel_sanatlara_hazirlik_cizim_resim_kursu_04ubeyt_cagatay_sanat_bahcesehir_bakirkoy_guzel_sanatlara_hazirlik_cizim_resim_kursu_05ubeyt_cagatay_sanat_bahcesehir_bakirkoy_guzel_sanatlara_hazirlik_cizim_resim_kursu_06ubeyt_cagatay_sanat_bahcesehir_bakirkoy_guzel_sanatlara_hazirlik_cizim_resim_kursu_07