Rüya Avcısı Sanat Eğitim Merkezi ile, Güzel sanatlara adım atacağınız bu dönemde, size yılların deneyimi ve çalışma prensipleriyle başarılı sonuçlar yaratacak bir atölyeye kavuşacaksınız. Alacağınız desen, çizgi, perspektif ve teknik bilgilerle başarıyı mutlaka yakalayacaksınız. Geçmiş yıllardan bu yana sayısız öğrencinin hayallerine kavuşmasına yardımcı olduk. Farklı bir çalışma disiplini ile yetiştirilmiş bu öğrenciler hem lise hem üniversite sınavların da diledikleri bölümleri kazandılar.

Programımızda çizgi, yerleştirme, oran orantı, perspektif, iç mekan, dış mekan, figür çalışması, hacim, objelerle oluşturulmuş natürmortlar, algıya dayalı desen, imgesel çalışmalar, renk, renkli çalışmalar (natürmort), sanat eğitimi dersleri vardır.

Rüya Avcısı Sanat Eğitim Merkezi Türkiye’deki bütün Güzel Sanatlar Fakültesi ve Güzel Sanatları lisesi bölümlerine farklı çalışma programı uygular. Unutmayın ki desen eğitimi sadece resim bölümü için değil, her tasarım bölümü için de gereklidir. Rüya Avcısı Sanat Eğitim Merkezi ayrıca Yurt dışındaki Güzel Sanatlar Akademileri isteyen öğrencilerine özel programlar uygulayarak Amerika, kanada ve Avrupa’daki Güzel Sanatlar Akademilerine başarılı Portfolyo hazırlar.

Çocuklarımız bizim geleceğimizdir. Sanatı tatmayan ve içinde olmayan çocuk yarımdır. Her çocuk yeteneklidir. Üstüne bilgi ve teknik koyamazsanız yarım kalır, gelişemez. Çocuklarımızı bilgisayar ve sanal ortamdan kurtarıp onların yaratıcılıklarını geliştirmek ve sanatı sevdirmemiz gerek. Hayal dünyalarının zenginliğini anlatabilmeleri için farklı teknikler öğretiyoruz. Duygularının dışa vurumunu sağlamak ve çevresiyle olumlu iletişim kurmasını sağlamak. Kendini tanımlaması ve değer vermesini bu kursta öğrenecektir. Çocuğunuzun özel olduğunun farkına varacaksınız.

Güzel Sanatlar Fakültelerinde okumak, kendinizde veya çocuğunuzdaki resim ve sanat yeteneğini keşfetmek istiyorsanız doğru adrestesiniz.

ubeyt_çağatay_sanat_bahçeşehir_bakırköy_güzel_sanatlara_hazırlık_çizim_resim_kursu_01 ubeyt_çağatay_sanat_bahçeşehir_bakırköy_güzel_sanatlara_hazırlık_çizim_resim_kursu_01 (1) ubeyt_çağatay_sanat_bahçeşehir_bakırköy_güzel_sanatlara_hazırlık_çizim_resim_kursu_01 (2) ubeyt_çağatay_sanat_bahçeşehir_bakırköy_güzel_sanatlara_hazırlık_çizim_resim_kursu_01 (4) ubeyt_çağatay_sanat_bahçeşehir_bakırköy_güzel_sanatlara_hazırlık_çizim_resim_kursu_01 (5)ubeyt_çağatay_sanat_bahçeşehir_bakırköy_güzel_sanatlara_hazırlık_çizim_resim_kursu_01 (7)ubeyt_çağatay_sanat_bahçeşehir_bakırköy_güzel_sanatlara_hazırlık_çizim_resim_kursu_01 (6)ubeyt_çağatay_sanat_bahçeşehir_bakırköy_güzel_sanatlara_hazırlık_çizim_resim_kursu_01 (10)ubeyt_çağatay_sanat_bahçeşehir_bakırköy_güzel_sanatlara_hazırlık_çizim_resim_kursu_01 (9)