Sanat alanına yönlendireceğiniz bir çocuğunuz varsa veya sanat alanlarından bir meslek seçtiğinde mutlu olacağına inanıyorsanız, çocuğunuzun da seçimi bu doğrultudaysa, “Acaba yetenek sınavlarına hazırlık kurslarına göndersem mi?” diye düşünüyorsanız;

-Çocuğunuzun bu konudaki eğitim öğretimiyle ilgili bizimle bilgi alış-verişi yapabilirsiniz. Bir gencin toplum içindeki yerini almasında, seçtiği ve sevdiği mesleği yapmasında yardımcı olarak, onları estetik, yapıcı, yaratıcı düşünce üretebilecekleri sanat alanlarına yönlendirerek toplum kalitesinin arttırılmasına destek olmaktan mutlu oluruz.

-Çocuğunuz ilköğretim 7. veya 8. sınıfta ise, Anadolu Güzel Sanatlar Lisesinin Yetenek Sınavlarına hazırlanabilir.

-Çocuğunuz Lise (Meslek, Düz , Anadolu) 10,11,12. sınıfta okumaktaysa ya da mezun ise Güzel Sanatların Fakültelerinin; TASARIM ALANInda: Çizgi film-Animasyon, Grafik Sanatlar ve Grafik Tasarım Bölümü, Seramik ve Cam Tasarımı Bölümü, Tekstil ve Moda Tasarımı Bölümü, Tekstil Tasarımı ASD, Moda Giyim Tasarımı ASD, Aksesuar Tasarımı ASD, Geleneksel Türk Sanatları Bölümü, Halı Kilim ve Eski Kumaş Desenleri ASD, Eski Çini Onarımları ASD, Tezhip ASD,Sahne Tasarımı ASD, İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı bölümü, Kentsel Tasarım ve Peyzaj Mimarisi bölümü, Görsel İletişim ve Tasarım bölümlerine, SANAT ALANInda: Resim Bölümü, Heykel Bölümü, Endüstri Ürünleri Sanat bölümlerinin Veya Resim-İş öğretmenliğinin özel yetenek sınavlarına hazırlanabilir.

Genelde sınavlar Ağustos ayı içinde gerçekleşir. Temmuz ayı sonuna kadar sürecek derslere mümkün olduğunca erken başlamak doğru görüş geliştirerek, kendine güven duymasına ve öğrencinin, sınavlardaki başarısının yüksek olmasına yardımcı olacaktır.

GÜZEL SANATLAR FAKÜLTELERİNDE OKUMAK, KENDİNİZDE VEYA ÇOCUĞUNUZDAKİ RESİM VE SANAT YETENEĞİNİ KEŞFETMEK İSTİYORSANIZ DOĞRU ADRESTESİNİZ.

GSF yetenek sınavı ile ilgili sorularınız için bizi arayabilir, Atölyemizi ziyaret ederek tanışma derslerimize katılabilirsiniz. Mimar Sinan Ve Marmara Üniversiteleri Yetenek Sınavlarında Yüksek Başarı! Özel Üniversitelerde %100 Burs Kazanma Fırsatı!

Bizden alacağınız pratik ve teorik sanat eğitimi ile kendinize şaşıracaksınız. Düşündüklerinizi hayata geçirme vakti geldi diyorsanız buyrun gelin. Güzel Sanatlar Fakültelerinde okumak, kendinizde veya çocuğunuzdaki resim ve sanat yeteneğini keşfetmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Yurtiçi ve yurtdışı tüm üniversitelere giriş portfolyoları hazırlanmasını sağlarız. Hayallerinizi ertelemeyin, doğru adrese bekleriz. BU YAZININ ÜZERİNE BASARAK EĞİTİM VE TANITIM FİLMLERİMİZİ İZLEYEBİLİRSİNİZ !bahçeşehir_rüya_avcısı_sanat_eğitim_merkezi_rüya_avcısı_resim_kursu_01