Bugün çizgi film sanatçısı için en önemli gelişme, çağımızın hızla değişen toplumu içerisinde kendisine ”meslek” olarak bir yer bulmasıdır.

Dört yıllık eğitim sonunda, sinema dili, film, video, animasyon ve multimedya teknikleri öğretilerek reklam, sinema, televizyon, multimedya ve eğitim sektörlerinin çeşitli dallarında görev yapacak ve bir tek konuda uzmanlaşmış sanatçı tipinden çok, hem kavramsal hem de teknik becerileri üstün, donanımlı sanatçı tipi yetiştirilmesi amaçlanır.

Bu bölümden mezun olanlar; alanlarında araştırmacı olabildikleri gibi video, animasyon, multimedya yapım şirketleri, reklam ajansları ve televizyon kurumlarında çalışabilirler.

Bizden alacağınız pratik ve teorik eğitim ile kendinize şaşıracaksınız. Düşündüklerinizi hayata geçirme vakti geldi diyorsanız buyrun gelin.

Güzel Sanatlar Fakülteleri Çizgi Film Animasyon Bölümüne hazırlıkta doğru adres. Yurtiçi ve yurtdışı tüm üniversitelere giriş portfolyoları hazırlanmasını sağlarız. Hayallerinizi ertelemeyin, doğru adrese bekleriz.

guzel_sanatlara_hazirlik_resim_kursu_ruya_avcisi_cizim_kursu_94 guzel_sanatlara_hazirlik_resim_kursu_ruya_avcisi_cizim_kursu_88 guzel_sanatlara_hazirlik_resim_kursu_ruya_avcisi_cizim_kursu_48 guzel_sanatlara_hazirlik_resim_kursu_ruya_avcisi_cizim_kursu_15 guzel_sanatlara_hazirlik_resim_kursu_ruya_avcisi_cizim_kursu_08 guzel_sanatlara_hazirlik_resim_kursu_ruya_avcisi_cizim_kursu_09 guzel_sanatlara_hazirlik_resim_kursu_ruya_avcisi_cizim_kursu_11