Bakırköy Güzel Sanatlara Hazırlık Kursları arasında en ideal seçim olan ruyaavcisi resim kursu öğrencilerin kişisel gelişimini inceleyerek güzel sanatlara hazırlıkta hangi alanlara yönelecekleri hakkında önerilerde bulunmaktadır. Güzel Sanatlara Hazırlık alanda farklı çizim teknikleri ve değişik üslupları öğrencilerimize göstererek kendileri  için en uygun üniversiteyi ve bölümü keşfedip, çalışmalarını daha çok belirli bir bölüme yöneltmeye çalışmaktayız. İster hobi ister üniversitelere hazırlık her şekilde öğrencilerimizi yetenekleri doğrultusunda yönlendiremeye çalışmaktayız.

Ubeyt ÇAĞATAY eşliğindeki resim kursumuz Bakırköy Güzel Sanatlara Hazırlık Kursları arasındaki ayrıcalığını bir çok öğrencisi ile ortaya koymuştur. Son olarak Duvar Ressamı Serhat ÖZKAN adlı öğrencimizin duvar sanatı alanına yönlendirerek öğrencimize gerek sosyal hayatta gerekse üniversite hayatında emin adımlar atmasına vesile olmuştur.

Sektördeki 25 Yıllık tecrübe ve birikim ile eğitimlerimizi sürdürmekteyiz. Bakırköy Güzel Sanatlara Hazırlık Kursları eğitimleri için Büyükçekmece, Esenyurt, Küçükçekmece, Avcılar, Beylikdüzü ve daha bir çok İstanbul ilçesinden bakırköy’e gitmenize gerek kalmadı . Eğitimlerimizi avcılar metrobüs durağına 2 dakikalık bir mesafede marmara caddesi üzerindeki atölyemizden alabilirsiniz.